VYROVNANÉ SOUBOJE V LIBERCI

V dalším kolo HC3/2005 se utkali kluci v Liberci proti domácím a HC Jablonec nad Nisou. V prvním zápase nás čekali domácí Bílí Tygři, se kterými jsme sehráli vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro domácí. Zápas rozhodl gól, který padl v poslední vteřině druhé třetiny. Na tento gól už kluci nedokázali zareagovat a liberečtí si zbytek utkání pohlídali. Přidali ještě jednu branku a objektivně musíme přiznat, že byl soupeř v tomto utkání nad naše síly.

Druhý zápas proti Jablonci kluci s přehledem zvládli, a dokonce se šest hráčů zapsalo do listiny střelců. Škoda, že se nám to nepovedlo i proti Tygrům, třeba příště.

Sestavy a výsledky:

1. zápas

HC Česká Lípa v. HC Bílí Tygři Liberec         4 : 6

2. zápas

HC Česká Lípa v. HC Jablonec nad Nisou  11 : 1

Sestava:

Hora D., Hašlar M., Kučera M., Grešl J.,Šmejkal D., Raiminius A.,Čamra L.

Zikmund T., Špindler Š., Janata R.,Čunát J.,Hrobský T.,Rajsigl M.

Branky:            Janata 7x, Čamra 2x, Šmejkal 2x, Zikmund 2x, Hašlar 1x,Rajsigl 1x

Asistence:       Šmejkal 1x, Janata 1x, Čamra 4x, Hašlar 1x,Grešl 1x,Kučera 1x,Čunát 1x

Trenér Janata Roman, vedoucí mužstva  Štěpán Hora   report: Štěpán Hora