Výzva na brigádu pro sportovní kluby v České Lípě

Vážení sportovci,

společně se starostkou města Česká Lípa Jitkou Volfovou Vás zveme na sobotní (29.5. 10:00) sportovní brigádu na novém sportovišti u Střední průmyslové školy v Havlíčkově ulici, který přešel směnou s Libereckým krajem do správy České Lípy. Po domluvě s vedením města jsme se rozhodli tento krásný zelený prostor zpřístupnit po téměř dvaceti letech opět veřejnosti, pří této příležitosti bychom rádi využili českolipské sportovce, aby společně s námi přiložili ruku k dílu a pomohli nám tento areál vyčistit.

Tento areál začne od června sloužit nejen veřejnosti, blízkým školám a školkám, ale bude k dispozici i českoli​pským sportovním klubům.

Všesportovní brigáda proběhne v sobotu 29. května od 10:00 na hřišti u SPŠ. Hlavní vchod je u spojky mezi schody do ulice Havlíčkova a dopravním hřištěm. Připraveny budou velkokapacitní kontejnery a kolečka. Vás sportovce prosíme o pracovní nástroj typu hrábě či nůžky na prostřih náletu. Časové rozmezí akce je těžko odhadnutelné, záleží na počtu sportovců a jejich výkony:)

V případě zapojení Vašeho klubu budeme rádi za Vaše potvrzení a o odhad účastí Vašich členů. 

Děkujeme za Vaší účast a reakci,

Štěpán Slaný

stepans@mucl.cz

stepan.slany@seznam.cz

+420 725 836 906

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.