Nábor hokejistů

Nábor hokejistů 2017/2018

Velký nábor hokejistů chystáme na pátek 22. 9. 2017 od 15:45 hodin, v rámci akce ČSLH „Týden hokeje“. To ale neznamená, že zájemci o lední hokej nemůžou přijít dříve. Nábor hokejistů a hokejistek probíhá po celou sezónu, vždy v rámci školičky bruslení, tedy v úterý a čtvrtek od 16 hodin.

Zájemci o lední hokej začínají ve školičce bruslení, kde se po zvládnutí základních bruslařských dovedností a po nafasování hokejové výstroje pozvolna přesouvají mezi hokejisty. Stačí nahlásit trenérům Školičky bruslení, že máte zájem o lední hokej a zástupci klubu se již postarají o zařazení mladého hokejisty do hokejového klubu HC Česká Lípa a do jednotlivých tříd dle věku dítěte.  Nábor je zaměřen na ročníky 2013 – 2009 (případně i starší nebo mladší borce) a jsme rádi za každého nového hokejistu i hokejistku! První měsíc na zkoušku mají noví hokejisté zdarma, hokejovou výstroj dostanou zapůjčenou od klubu.

Více se dozvíte na klubových stránkách  www.hcceskalipa.cz , případně volejte na tel: 737 858 612