Nábor hokejistů

Nábor hokejistů 2023/2024

Nábor hokejistů a hokejistek probíhá po celou sezónu, vždy v rámci školičky bruslení, tedy každou středu od 16:45 do 17:45 hodin a v neděli od 9 do 10 hodin.

Zájemci o lední hokej začínají ve školičce bruslení, kde se po zvládnutí základních bruslařských dovedností a po nafasování hokejové výstroje pozvolna přesouvají mezi hokejisty. Stačí nahlásit trenérům Školičky bruslení zájem o lední hokej a zástupci klubu se již postarají o zařazení mladého hokejisty do hokejového klubu HC Česká Lípa a do jednotlivých tříd dle věku dítěte.  Nábor je zaměřen na ročníky 2018 – 2013 (případně i starší nebo mladší borce) a jsme rádi za každého nového hokejistu i hokejistku! První tři měsíce na zkoušku mají noví hokejisté zdarma, hokejovou výstroj dostanou zapůjčenou od klubu.

Více se dozvíte na klubových stránkách  www.hcceskalipa.cz , případně volejte na tel: 737 858 612