Rozpis utkání v sezóně 2015-2016

LIGA MUŽŮ LIBERECKÉHO KRAJE

               
Den Datum Hodina ZS Kod Hosys Domácí Hosté Výsledek
               

Ne

18.10. 18:00 LB L1001 VTJ Ještěd Liberec HC TS Varnsdorf  
Ne 18.10. 16:00 CL L1002 HC Česká Lípa HC Frýdlant  4 : 3
Ne 18.10. 18:00 LP L1003 HC Lomnice nad Popelkou BHK Turnov  
   
So 24.10. 17:00 FR L1005 HC Frýdlant HC Lomnice nad Popelkou  
   
Ne 25.10. 16:00 VF L1004 HC TS Varnsdorf BHK Turnov  
Ne 25.10. 18:00 LB L1006 VTJ Ještěd Liberec HC Česká Lípa  6 : 2
   
So 31.10. 18:00 LP L1008 HC Lomnice nad Popelkou VTJ Ještěd Liberec  
So 31.10. 16:30 TN L1009 BHK Turnov HC Frýdlant  
   
Ne 1.11. 16:00 CL L1007 HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf  12 : 5
   
So 7.11. 16:30 TN L1011 BHK Turnov VTJ Ještěd Liberec  
   
Ne 8.11. 16:00 VF L1010 HC TS Varnsdorf HC Frýdlant  
Ne 8.11. 16:00 CL L1012 HC Česká Lípa HC Lomnice nad Popelkou  3 : 6
   
So 14.11. 16:30 TN L1014 BHK Turnov HC Česká Lípa  11 : 2
So 14.11. 17:00 FR L1015 HC Frýdlant VTJ Ještěd Liberec  
   
Ne 15.11. 18:00 LP L1013 HC Lomnice nad Popelkou HC TS Varnsdorf  
   
So 21.11. 17:00 FR L1017 HC Frýdlant HC Česká Lípa  8 : 4
So 21.11. 16:30 TN L1018 BHK Turnov HC Lomnice nad Popelkou  
   
Ne 22.11. 16:00 VF L1016 HC TS Varnsdorf VTJ Ještěd Liberec  
   
So 28.11. 16:30 TN L1019 BHK Turnov HC TS Varnsdorf  
So 28.11. 18:00 LP L1020 HC Lomnice nad Popelkou HC Frýdlant  
   
Ne 29.11. 16:00 CL L1021 HC Česká Lípa VTJ Ještěd Liberec  4 : 5
   
So 5.12. 17:00 FR L1024 HC Frýdlant BHK Turnov  
   
Ne 6.12. 16:00 VF L1022 HC TS Varnsdorf HC Česká Lípa  4 : 5
Ne 6.12. 18:00 LB L1023 VTJ Ještěd Liberec HC Lomnice nad Popelkou  
   
So 12.12. 17:00 FR L1025 HC Frýdlant HC TS Varnsdorf  
So 12.12. 16:30 TN L1026 BHK Turnov VTJ Ještěd Liberec  
So 12.12. 18:00 LP L1027 HC Lomnice nad Popelkou HC Česká Lípa  7 : 1
   
Ne 20.12. 18:00 LP L1028 HC Lomnice nad Popelkou HC TS Varnsdorf  
Ne 20.12. 16:00 CL L1029 HC Česká Lípa BHK Turnov  4 : 3
Ne 20.12. 18:00 LB L1030 VTJ Ještěd Liberec HC Frýdlant  
   
Ne 10.1. 18:00 LB L1031 VTJ Ještěd Liberec HC TS Varnsdorf  
Ne 10.1. 16:00 CL L1032 HC Česká Lípa HC Frýdlant  7 : 2
Ne 10.1. 18:00 LP L1033 HC Lomnice nad Popelkou BHK Turnov  
   
So 16.1. 17:00 FR L1035 HC Frýdlant HC Lomnice nad Popelkou  
   
Ne 17.1. 16:00 VF L1034 HC TS Varnsdorf BHK Turnov  

Ne

17.1. 18:00 LB L1036 VTJ Ještěd Liberec HC Česká Lípa  5 : 7
   
So 23.1. 16:30 TN L1039 BHK Turnov HC Frýdlant  
   
Ne 24.1. 16:00 CL L1037 HC Česká Lípa HC TS Varnsdorf 8 : 2
Ne 24.1. 18:00 LP L1038 HC Lomnice nad Popelkou VTJ Ještěd Liberec  
   
Ne 31.1. 16:00 VF L1040 HC TS Varnsdorf HC Frýdlant  
Ne 31.1. 18:00 LB L1041 VTJ Ještěd Liberec BHK Turnov  
Ne 31.1. 16:00 CL L1042 HC Česká Lípa HC Lomnice nad Popelkou 3 : 2
   
So 6.2. 17:00 VF L1043 HC TS Varnsdorf HC Lomnice nad Popelkou  
So 6.2. 16:30 TN L1044 BHK Turnov HC Česká Lípa 10 : 4
So 6.2. 17:00 FR L1045 HC Frýdlant VTJ Ještěd Liberec  

Copyright © 2012 - 2014, HC Česká Lípa o. s.