Školička bruslení

Školička bruslení 2019/2020 začíná již v neděli 1.9.2019

Jako již každou sezónu, s novým školním rokem začíná i oblíbená Školička bruslení, pořádána hokejovým klubem HC Česká Lípa a příspěvkovou organizací Sport Česká Lípa.

Školička bruslení je letos nově každou středu od 16:45 do 17:45 hodin a v neděli od 9:00 do 10:00 hodin. Začínáme v neděli 1. 9. 2019 od 9 hodin, končíme až v dubnu 2020.

Školička bruslení je určena pro kluky a holky od 4 do 8 let, u těch nejmenších může na první lekce na led i jeden z rodičů (na bruslích). Školička bruslení je určena pro širokou veřejnost, je pro děti, které se chtějí naučit bruslit a příjemně strávit čas plný her a zábavy.  Na mladé bruslaře dohlíží ve Školičce bruslení trenéři HC Česká Lípa, občas chodí vypomoci i mladí hráči českolipského hokejového klubu.

Začít i skončit může každý kdykoli v průběhu sezóny, není nutná pravidelná docházka, můžete chodit třeba jen jeden den v týdnu a zaplatíte pouze za lekce, které opravdu vyčerpáte. První lekce je pro každého nového bruslaře zdarma, pak si můžete zakoupit permanentku, kdy jedna lekce bruslení vyjde na přijatelných 30 Kč. Po vyčerpání všech deseti lekcí, si můžete koupit další permanentku, a tak pokračovat po celou bruslařskou sezónu.

Školička bruslení není přímo nábor hokejistů, dětí se tam mohou naučit bruslit a bavit se, aniž by pokračovali v hokejové kariéře. Každý mladý bruslař musí mít sebou brusle, helmu (na lyže, kolo, hokej …) a zimní rukavice, doporučujeme chrániče kolen a loktů.